Riaditeľka Klubu Luna informuje

Milí priatelia, návštevníci a priaznivci Klubu Luna,

žijeme zložitú dobu, denne na nás doliehajú zlé a ešte horšie správy, ktorých vplyv na našu psychiku je negatívny. Skúsme ich nahradiť vedomím vnímaním toho, čo je pozitívne, čo nás a našich blízkych teší, robí nám radosť a za čo môžeme životu poďakovať. A aj ja mám pre Vás pár takýchto správ. Činnosť Klubu Luna pokračuje a som rada, že sa pravidelne stretávame v našej kreatívnej medzigeneračnej  komunite, učíme sa nové techniky, tvoríme naše originálne dielka pre potešenie nás aj našich blízkych, delíme sa o radosti a spoločne si pomáhame zdieľať aj to smutné čo život prináša. Známi citát hovorí, že ...zdieľaná radosť je dvojnásobná a smútok polovičný...V plejáde správ o zdražovaní všetkého Vás dúfam poteší , že vstupné na klubové aktivity sa budeme snažiť čo najdlhšie udržať v doterajších cenách. Dobrou správou je aj to, že pre Vás pripravujeme viacero noviniek nielen z oblasti tvorenia. Od marca znovu budeme do programu zaraďovať obľúbené stretnutia s odborníkmi z oblasti medicíny a zdravého životného  štýlu a aj workshopy napr. s témou seba rozvoja, psychológie a pod. Do marcového programu sme zaradili prednášku s diskusiou s fyzioterapeutom  Martinom Minarechom na tému  "Ako si udržať zdravý pohyb" a workshop na tému  "Ako si posilniť psychickú imunitu". Aktuálne informácie budeme priebežne uverejňovať na našich stránkach. A ešte jedna dobrá správa - prichádza jar a s ňou nová energia, nabime sa ňou.

Príjemné, pohodové dni Vám želáme,

Klub Luna