Program Máj 2022

5.5. Encaustika (15 /16 €, lektorka Ľubka)

Pre pretrvávajúci záujem naučiť sa alebo zdokonaliť sa v technike encaustika ( maľovanie žehličkou ) sme pripravili aj v máji tento kurz. Zúčastniť sa ho môžu ako začiatočníci, tak aj tí, ktorí už s touto technikou majú skúsenosť a chcú sa v nej zdokonaliť.

10.5. Kvety z foamiranu na plátne so štruktúrovaním (14/ 15 €, lektorka Evička) 

Na tomto kurze sa oboznámite s dvomi technikami. Jednak s tvorbou kvetov z foamiranu a jednak so štruktúrovacou pastou, akrylom a so šablónami. Tieto techniky sme spojili do jedného kurzu, ale dajú sa používať pri tvorení aj samostatne.

12.5. Dekorácie na balkón, terasu, do záhrady (13/14 €, lektorka Livia) 

S príchodom teplejšieho počasia sa viac zdržiavame v exteriéry. Vlastnoručne vytvorené dekorácie na terasu, balkón či do záhrady nám spríjemnia prostredie, v ktorom relaxujeme. Na kurze si vytvoríte dekoráciu na stôl, ktorú budeme aranžovať na drevenom prírodnom kruhu, použijeme malé kvetináčiky, kvety, nádobky na čajové sviečky, slimačie ulity a ďalšie dekorácie.

17.5. Misky z rýchlo schnúcej hmoty (12/13 €, lektorka Gabika) 

Z rýchlo schnúcej hmoty si vytvoríte misku na odloženie drobností - napr. náušníc, prstienkov, hodiniek a pod. Dekorovať budeme reliéfnymi textúrami, akrylovými farbami a patinovačmi v zlatej, striebornej či bronzovej farbe. 

26.5. Maľovanie na sklo - taniere (13/14 €, lektorka Jarka)

Maľovanie na sklo patrí k obľúbeným tvorivým technikám. Na tvorivom stretnutí si namaľujete sklenený tanier, ktorý bude nielen dekoračný, ale aj úžitkový. Na inšpiráciu budete mať rôzne predlohy, ale maľovať budete môcť aj podľa vlastnej fantázie.

31.5. Maľovanie fúkaným akrylom - novinka (14/15€, lektorka Ľubka)

Maľovanie fúkaným akrylom je novinka, ktorú sme pre Vás pripravili na máj. Maľovať budeme na plátno tekutými akrylovými farbami a motívy napr. kvety, abstraktné obrazce a pod. budete vytvárať fúkaním so slamkami.

Fotogaléria