Príhovor riaditeľky Klubu Luna január 2023

Milí priatelia,

verím, že ste si počas sviatkov oddýchli v kruhu svojich blízkych a už sa tešíte, čo sme pre Vás v novom roku pripravili.

Vstupujeme do 9. roku fungovania Klubu Luna a sme radi,

že o klubové aktivity máte stále záujem. A práve to nám dodáva silu a energiu aj v tejto náročnej dobe pokračovať v klubových činnostiach.

Verím, že Vás potešia obľúbené stálice v našom programe, ale tiež viaceré novinky. Tie sa nebudú týkať len programu,

ale aj inovovaného webu

a nového rezervačného systému, ktorý spustíme  (dúfame) od 9.1. Každý mesiac bude v programe nejaký druh maľovania,

v januári začíname s akvarelovou maľbou. Pokračovať budeme aj vo voľnom cykle Druhá šanca,

v ktorom sa zameriame na recykláciu a  nové využitie vecí. Budeme radi, keď nám dáte vedieť o čo by ste mali záujem a my sa pokúsime zaradiť do programu aj tvorivé aktivity na želanie.

Rok 2023 máme pred sebou, aký bude nevieme, ale dúfam, že bude tvorivý a Klub Luna bude aj naďalej miestom stretávania sa ľudí, ktorých spája radosť z tvorby.

Za nás, ktorí pripravujeme činnosť a program klubu Vám prajeme krásny rok,

veľa zdravia, tvorivých nápadov a splnenie prianí.

Lívia