Príhovor riaditeľky Klubu Luna február 2023

Milí priatelia,


nový mesiac sme odštartovali maľovaním na porcelán a tak viaceré z Vás, ktoré ste boli na kurze si môžu vychutnať kávičku alebo čaj vo vlastnoručne odekorovanom hrnčeku. Teší nás, že máte záujem o naše programy. Radi by sme pre Vás pripravovali tvorenia, o ktoré budete mať záujem aj naďalej a preto ak chcete, aby sme do programov zaradili tie témy, ktoré Vás zaujímajú, napíšte nám na info@klubluna.sk alebo na FB. Do pripravovaného marcového programu zaradíme predveľkonočné tvorenie, ale aj iné, nové aj obľúbené kreatívne techniky.
Pokračujeme aj v príprave medzigeneračných projektov - 3.ročníka Spolu a Naplno a 9. ročníka Senior Friendly. Nadviazali sme aj na spoluprácu s partnermi z pred covidového obdobia a tešiť sa môžete aj na zaujímavé prednášky a besedy z oblasti zdravia, kozmetickej starostlivosti a mnoho ďalšieho.
Navštívili sme aj spoločnosť KOMPAVA, ktorej generálna riaditeľka Ing. Želmíra Komorechová bola ocenená nielen ako podnikateľka roka, ale aj ako absolútna Slovenka roka. Tešíme sa na spoluprácu.


Krásne tvorivé a inšpiratívne februárové dni Vám praje Klub Luna

Fotogaléria